هارد دیسک امنیتی توشیبا! | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR


طراحی و راه اندازی فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر (نظرت چیه؟)

هارد دیسک امنیتی توشیبا!

ارسال شده در موضوع: اخبار آی تی
بدون نظر | تعداد بازديد : 2,879 بازدید

شرکت توشیبا یک خط جدید از تولید دیسک سخت خود را معرفی کرد که دارای ویژگی های امنیتی بالایی است.
این مدل هارد دیسک جدید که MKxx61GSYG نام دارد ۲٫۵ اینچی بوده و توسط دستگاه های دولتی و مرتبط مانند نهاد های مالی ،پزشکی و امنیتی استفاده میشود و وقتی که به یک دستگاه ناشناس و تعریف نشده متصل شود به صورت خودکار شروع به پاک کردن و باطل کردن اطلاعات خود میکند و تنها زمانی این روند خود را متوقف میکند که یا هارد دیسک شکسته شود و یا اینکه از دستگاه ناشنانس جدا شود.

البته تمامی این سطوح امنیتی برای هارد دیسک تعریف میشود و شما به عنوان مثال می توانید مانع از بارگذاری اطلاعات جدید و یا حذف برخی از داده ها در مواقع اضطراری و برای دستگاه های پرتابل نیز می توانید جلوگیری از رمز گشایی اطلاعات محافظت شده را برای آن تعریف کنید.
البته کاربران می توانند از هر چند گزینه که مورد نظرشان است برای امنیتی هارد دیسک خود استاده کنند و طبق اطلاعات منتشر شده از شرکت توشیبا ،این هارد دیسک از سیستم رمز نگاری ۲۵۶ بیتی AES استفاده میکند که دارای بالاترین درجه محافظت اطلاعات از سوی دولت امریکا تعیین شده است .

قرار است تولید این هارد دیسک در ظرفیت های ۱۶۰ تا ۶۴۰ گیگابایت با ۱۶ مگابایت بافر و سرعت ۷۲۰۰ RPM در اواخر بهار از سوی شرکت توشیبا برای مشتریان خاصی که هیچ گاه نام آنان منتشر نخواهد شد آغاز شود.

منبع: فارنت

پاسخ به نوشته


انتشاراتی دات کام