سنجش سرعت اينترنت ملي | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR


طراحی و راه اندازی فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر (نظرت چیه؟)

سنجش سرعت اینترنت ملی

ارسال شده در موضوع: اخبار آی تی, معرفی سایت
۳ نظر | تعداد بازديد : 5,429 بازدید

سنجش سرعت اینترنت ملیآقای خسروی رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی از فراهم شدن امکان محاسبه کم فروشی در اینترنت خبر داد و گفت: «کاربرانی که فکر می‌کنند در اینترنت کم‌فروشی شده است، از طریق سایت ‌itc.ir‌  سرعت اینترنت خود را کنترل کنند.»

آقای خسروی در جمع خبرنگاران در خصوص کم‌فروشی اینترنت در کشور گفت: «اگر سرعت اینترنتی که به مشترک عرضه می‌شود از آنچه در قرار داد ذکر شده کمتر بود، مشترکان اسم شرکت را به رگولاتوری اطلاع دهند و رگولاتوری وظیفه دارد هرگونه اعتراض قابل قبول و مستندی را در این زمینه پیگیری کند.»

چند وقتی است که گزارش‌های کم‌فروشی در سرویس‌های اینترنتی زیاد شده است و بسیاری از کاربران این سرویس را با تردید روبرو کرده و چندین نهاد متولی این امر را به اظهار نظر در این زمینه وادار کرده است.

بر همین اساس از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و همچنین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، نرخ پهنای باند اینترنت توضیح داده شد و اعلام شد با متخلفان اینترنتی و کم‌فروشان برخورد شدید خواهد شد. همچنین از کاربران خواسته شده برای جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی قبل از عقد قرارداد از سلامت مجوز شرکت‌های اینترنتی مطمئن شوند.

۳ ديدگاه براي “سنجش سرعت اینترنت ملی”

 1. داغ داغ داغ گفت:

  بسمه تعالی
  سلام دوست عزیز
  ما شما را در وب خود ثبت و پیوند کردیم.
  هم چنین از خوراک این وب در وب خود با ذکر منبع استفاده می کنیم. شما نیز ما را با نام داغ داغ داغ پیوند نموده و درج نمایید.
  موفقیت هر چه بیشتر این وب سبب خوشحالی ماست.
  ان شا ا…
  از طرق مدیریت وب
  http://4raah.blogspot.com/ یا حق

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ شهریور ۱۴ام, ۱۳۸۸ ۰۲:۰۴:

  شما به جمع دوستان پاکباز پیوستید.
  افتخار میکنیم هر روز بر دوستان پاکباز افزوده شود.

  [پاسخ]

 2. partabgar.net » Blog Archive » سنجش کارشناسی ارشد,سنجش کنکور,sanjesh گفت:

  […] سنجش سرعت اینترنت ملی | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR سنجش سرعت اینترنت ملی آقای خسروی رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی از فراهم شدن امکان محاسبه کم فروشی در اینترنت خبر داد و گفت: «کاربرانی که فکر میکنند در … www.pakbaz.ir/سنجش-سرعت-اینترنت-ملی/ – ذخیره شده – صفحات همسان […]

پاسخ به نوشته


انتشاراتی دات کام