راه‌اندازي ایمیل ملی با كد ملي | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR


طراحی و راه اندازی فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

راه‌اندازی ایمیل ملی با کد ملی

ارسال شده در موضوع: اخبار آی تی
۲ نظر | تعداد بازديد : 6,537 بازدید

مدیرعامل اپراتور اول پست از راه‌اندازی صندوق پستی با کد ملی، راه‌اندازی سرویس پیک پستی، بازار الکترونیکی، اجرای طرح پاکات جامع و تغییر تعرفه‌های پستی خبر داد.

محمدحسن کرباسیان در خصوص راه‌اندازی صندوق پست الکترونیک شرکت پست، اظهار کرد: یک میلیون صندوق پست الکترونیک آماده واگذاری است و در مجموعه شرکت پست ۱۰ تا ۱۵ هزار صندوق واگذار شده است که کارمندان پست از آن استفاده می‌کنند.
مدیرعامل شرکت پست ایران افزود: صندوق پست الکترونیک مشابه ایمیلی است که مردم از سرویس‌دهندگان خارجی مشترک می‌شوند، با این تفاوت که تمامی تجهیزات و امکانات این سیستم در داخل کشور، بومی و به زبان فارسی است.

وی با بیان این که این صندوق به نشانی (@post.ir) آدرس‌دهی شده است، گفت: متقاضیان برای دریافت این صندوق الکترونیک می‌توانند در سایت post.ir یا mail.post.ir ثبت نام کنند. وی توضیح داد: این صندوق قابلیت استفاده از کد ملی را داراست و امکان قراردادن کد ملی در قالب name@post.ir وجود دارد که این امکان می‌تواند مورد استفاده سازمان‌ها قرار گیرد. کرباسیان تاکید کرد: صندوق پست الکترونیک یک ایمیل رسمی است و اگر بخواهیم مانند سایر کشورها کار درست انجام شود و این ایمیل به عنوان یک صندوق میل رسمی مورد تایید باشد، باید مشخصات دقیق کاربران احراز شود. وی افزود: قیمت سرویس صندوق پست الکترونیک شرکت پست در حد ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ تومان در سال پیش‌بینی شده است.

۲ ديدگاه براي “راه‌اندازی ایمیل ملی با کد ملی”

 1. فرزانه رادمان گفت:

  سایت خیلی خوبی دارید؛تنها بدی اون اینکه خبرها را از روی روزنامه ی کلیک کپی می کنید. فقط همین!

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۸ام, ۱۳۹۰ ۲۱:۰۴:

  سلام دوست عزیز
  اولا روزنامه کلیک نه و هفته نامه کلیک
  دوما این هفته نامه مطالب را از سایت های دیگر گردآوری می کند

  [پاسخ]

پاسخ به نوشته


انتشاراتی دات کام