جيرينگ،سامانه بانكداري موبايل همراه اول | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR


طراحی و راه اندازی فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

جیرینگ،سامانه بانکداری موبایل همراه اول

ارسال شده در موضوع: اخبار آی تی
بدون نظر | تعداد بازديد : 5,612 بازدید

این سامانه یک سرویس جدید برای انجام آسان امور مالی، مانند دریافت و پرداخت بهتر و اقتصاد خانواده طراحی شده است که عملیات مالی خود را در هر زمان و هر مکان با اطمینان انجام می‌دهد.

برای ثبت نام مشترکان همراه اول به منظور استفاده از سامانه جیرینگ، ابتدا کاربر، شماره ۱۲۳#* را گرفته و سپس شماره صفر را باید وارد کند تا اطلاعات شخصی کاربر مورد تایید قرار گیرد، پس از این مرحله رمز خود را توسط پیامک دریافت خواهد کرد.

خدمات جیرینگ شامل ۶ سرویس است که تلفن همراه را به یک کیف پول الکترونیکی تبدیل می‌کند، انتقال شخص به شخص، پرداخت صورتحساب‌های ماهانه، پرداخت‌های روزانه، اقتصاد خانواده، واریز و برداشت وجه و شارژ اعتباری را ممکن می‌کند.

سرعت، امنیت، دسترسی بالا و کارکرد آسان این سرویس، باتوجه به ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و پوشش ۹۰ درصدی همراه اول در کشور، از ویژگی‌های این سامانه معرفی شده است.
البته باید منتظر ماند و دید با توجه به اختلالات زیادی که همواره در تماس‌های تلفن همراه وجود دارد، کاربران تا چه اندازه به بانکداری موبایلی در کشور اعتماد خواهند داشت و آیا اپراتورهای مخابراتی خواهند توانست در عمل بستری امن برای نقل وانتقالات مالی کاربران فراهم آورند؟

پاسخ به نوشته


انتشاراتی دات کام