انتشار سیستم مدیریت محتوای نیوک لرن | پاکباز دات آی آر |*_*| PAKBAZ.IR


طراحی و راه اندازی فروشگاه و سیستم فروش آنلاین فایل

ضعیفمتوسطخوبعالیمحشر

انتشار سیستم مدیریت محتوای نیوک لرن

ارسال شده در موضوع: اخبار آی تی, معرفی سایت
يك نظر | تعداد بازديد : 18,418 بازدید

پرتال NukeLearn که برپایه پرتال IranNuke و برگرفته از پرتال محبوب phpNuke تحت لیسانس OpenSource در اختیار عموم قرار گرفته شده است. ااز نظر ساختاری سعی در بهینه شدن هسته سیستم شده به صورتی که بسیاری از کدهای بی استفاده که به مرور زمان کارآیی خود را از دست داده بودند حذف شده و علاوه بر آن سعی بر این بوده تا پایگاه داده نیز مرتب و سبک گردد.

در سیستم جدید بسیاری از ماژول‌هایی که کاربرد عمومی نداشته از بسته اصلی حذف شده و به صورت پلاگین و جدا ارائه شده است. از این رو شاهد کاهش حجم کل بسته خواهیم بود. همچنین سعی شده در بخش مدیریت سیستم از تکنیک های نوین برنامه نویسی استفاده شود, به صورتیکه بسیاری از قسمتها به صورت آژاکسی در آمده است.

در سیستم قالب های این پرتال نیز تحولی بزرگ ایجاد شده به این صورت که با موتور جدید قالب پرتال, طراحی قالبهای پرتال از آن پروسه سخت و طولانی به کاری بسیار راحت تبدیل شده که بدون هیچ دانش برنامه نویسی و تنها با تکیه بر HTML و CSS میتوان زیباترین قالبها را برای این سیستم طراحی کرد.

تغییرات زیر و درشت بسیاری در این نسخه وجود دارد که در یک مطلب نمیتوان به همه آن اشاره کرد. اما اگر علاقه مند هستید تا با این سیستم و امکانات آن بیشتر آشنا شوید, به این آدرس مراجعه کنید.

مرجع پرتال Nukelearn

دانلود پرتال نیوک لرن USV نسخه ۱

يك ديدگاه براي “انتشار سیستم مدیریت محتوای نیوک لرن”

  1. حسین گفت:

    یکی از ساده ترین و خوش دست ترین پرتال هایی که دیدم
    تیم پشتیبان فوق العاده حرفه ای دارد

    [پاسخ]

پاسخ به نوشته


انتشاراتی دات کام